Ana Bebic Official Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ana Bebic Official Forum

Forum of our Ana Bebić
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Najava nastupa

Go down 
+36
AndjaProkic96
fabian
natty
*milica*
Dejan
Ana Petkovic
Janche
Peppa... :D
*Tijana*
Majcheee
*jovanaaa*
Cupence...:)
beca bebomanka
sicky
Boojan
lana1357
banana2
jule_the_devil
ivonanonana
Britney4ever_Alex_
filip_makedonac
Angiee :)
Sιмσηα (:
SandriTa (:
Mina
nala
Tom
Ivana...;)
...Anja...(bivsa Samo ja)
mara90n
Via
Lightbulb
Trzalica-
kiri-
marko_garfield
Anci_BG
40 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
Autor/icaPoruka
Lightbulb

Lightbulb


Broj postova : 9475
Join date : 11.06.2009
Age : 36
Lokacija : paralelna dimenzija

Najava nastupa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Najava nastupa   Najava nastupa - Page 3 I_icon_minitimesri kol 05, 2009 12:10 am

tražila sam live stream, nisam našla :smrc:
[Vrh] Go down
jule_the_devil

jule_the_devil


Broj postova : 433
Join date : 10.06.2009
Lokacija : lizzZ iznad koljena

Najava nastupa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Najava nastupa   Najava nastupa - Page 3 I_icon_minitimesri kol 05, 2009 11:50 am

evo ovde imate celu emisiju a kako da snimite ne znam sta je s mozgom
http://webtv.novatv.hr/ Arrow zbavni show program Arrow Ne zaboravi stihove 03.08.2009 kolce kolce kolce kolce kolce kolce

:* :* :*
[Vrh] Go down
banana2




Broj postova : 72
Join date : 26.06.2009

Najava nastupa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Najava nastupa   Najava nastupa - Page 3 I_icon_minitimesri kol 05, 2009 1:29 pm

Mala pomoć - kako snimiti ovu emisiju sa linka http://webtv.novatv.hr .
U vašem browser-u odgledajte ovaj klip i on bi se posle morao naći u njegovom kešu. Ja koristim Operu 9.52 a Opera svoju keš memoriju smešta na C:\Documents and Settings\User\Local Settings\Application Data\Opera\Opera\profile\cache4 . (Neke starije verzije Opere keš imaju na drugoj lokaciji a to se može videti u help-u.)
Dalje je da samo odete u taj keš i tamo pronađete ovaj fajl koji će biti obeležen nekim slovima a prepoznaće te ga po svojoj veličini ili vremenu kad je unesen u keš. ( Kod mene je ovaj fajl veličine 301MB (301.768.944 B) .) Možete odmah proveriti da li je to potreban klip tako što će te ga pustiti u nekom plejeru (ja koristim GOM). Ako je to taj fajl onda samo preostaje da ga prebacite ili iskopirate na neko drugo mesto na hard disku (tamo gde i inače držite ovakve klipove) i da ga eventualno preimenujete (da ne bi stalno morali misliti o čemu je reč). Ja mu pored preimenovanja dodam još i ekstenziju (.flv) tako da se posle automatski otvara u plejeru kad poželite da gledate klip.
Nadam se da nisam bio konfuzan, jer nisam neki komp. stručnjak pa da to objasnim stručnije.
[Vrh] Go down
lana1357

lana1357


Broj postova : 5744
Join date : 11.06.2009
Age : 33
Lokacija : Banja Luka

Najava nastupa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Najava nastupa   Najava nastupa - Page 3 I_icon_minitimesri kol 05, 2009 2:17 pm

^yes Skuzila sam....
hvala puno na infu :*
[Vrh] Go down
Mina

Mina


Broj postova : 3173
Join date : 16.06.2009
Age : 29
Lokacija : Beograd :)

Najava nastupa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Najava nastupa   Najava nastupa - Page 3 I_icon_minitimesri kol 05, 2009 5:00 pm

lana1357 je napisao/la:
^yes Skuzila sam....
hvala puno na infu :*
hahaha ja nisam...xD
ali nema veze... Very Happy
[Vrh] Go down
banana2




Broj postova : 72
Join date : 26.06.2009

Najava nastupa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Najava nastupa   Najava nastupa - Page 3 I_icon_minitimesri kol 05, 2009 9:38 pm

Dođite na Adu u subotu!
05.08.2009.
U subotu, 01. avgusta, na Adi Ciganliji (kod kupatila), održana je prva u nizu promocija emisije "Distraction".

Pozivamo vas da nam se pridružite i ove subote, 08. avgusta, na istom mestu, od 15h do 17h, jer vas očekuje odlična zabava uz Dragana Marinkovića - Macu i Marijanu Mićić, koji su za vas pripremili zanimljive igrice i nagradu za pobednika.

U pauzama igrica moćićete da uživate uz pesme studenata Operacije Trijumf - Ane Bebić i Aleksandra Belova. Čekamo vas!

(http://www.emotion.rs/)
[Vrh] Go down
Lightbulb

Lightbulb


Broj postova : 9475
Join date : 11.06.2009
Age : 36
Lokacija : paralelna dimenzija

Najava nastupa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Najava nastupa   Najava nastupa - Page 3 I_icon_minitimesri kol 05, 2009 10:45 pm

znači moram da dreždim na adi po najvećoj vrućinčini Smile yes

vidiš ti to kako su je iscimali. po onom programu tamo 04.peva u tivtu, a 06.u budvi.. i ona po toj logici mora 05. da se vraća u bg da odradi svirku... koji cim pretim

e da: i banano2 hvala na onom objašnjenju - upalilo je yes
[Vrh] Go down
Mina

Mina


Broj postova : 3173
Join date : 16.06.2009
Age : 29
Lokacija : Beograd :)

Najava nastupa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Najava nastupa   Najava nastupa - Page 3 I_icon_minitimečet kol 06, 2009 12:02 am

jeeeee...cula sam za to ali nije bilo sigurno!!! Very Happy

ja idem 200%.. Very Happy

ti sijo?? Smile
ko ce jos ici?? Smile
[Vrh] Go down
Lightbulb

Lightbulb


Broj postova : 9475
Join date : 11.06.2009
Age : 36
Lokacija : paralelna dimenzija

Najava nastupa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Najava nastupa   Najava nastupa - Page 3 I_icon_minitimečet kol 06, 2009 12:10 am

ići ću 99% Very Happy
[Vrh] Go down
Mina

Mina


Broj postova : 3173
Join date : 16.06.2009
Age : 29
Lokacija : Beograd :)

Najava nastupa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Najava nastupa   Najava nastupa - Page 3 I_icon_minitimečet kol 06, 2009 12:14 am

aaa super sijo! mozemo tamo da se vidimo... Wink
[Vrh] Go down
Lightbulb

Lightbulb


Broj postova : 9475
Join date : 11.06.2009
Age : 36
Lokacija : paralelna dimenzija

Najava nastupa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Najava nastupa   Najava nastupa - Page 3 I_icon_minitimečet kol 06, 2009 12:17 am

pa znaš kako.. ako čuješ hitnu kako juri i vidiš nekog kako ga unose u kola... to sam ja Wink umireeem
[Vrh] Go down
Mina

Mina


Broj postova : 3173
Join date : 16.06.2009
Age : 29
Lokacija : Beograd :)

Najava nastupa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Najava nastupa   Najava nastupa - Page 3 I_icon_minitimečet kol 06, 2009 12:29 am

Lightbulb je napisao/la:
pa znaš kako.. ako čuješ hitnu kako juri i vidiš nekog kako ga unose u kola... to sam ja Wink umireeem

umireeem umireeem umireeem umireeem umireeem umireeem umireeem umireeem umireeem umireeem umireeem umireeem umireeem umireeem

pa sto sijo????
jesi videla ti nekada anu uzivo?? :afro:
[Vrh] Go down
Trzalica-

Trzalica-


Broj postova : 397
Join date : 10.06.2009
Age : 37
Lokacija : Beograd

Najava nastupa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Najava nastupa   Najava nastupa - Page 3 I_icon_minitimečet kol 06, 2009 12:36 am

Mina je napisao/la:
Lightbulb je napisao/la:
pa znaš kako.. ako čuješ hitnu kako juri i vidiš nekog kako ga unose u kola... to sam ja Wink umireeem

umireeem umireeem umireeem umireeem umireeem umireeem umireeem umireeem umireeem umireeem umireeem umireeem umireeem umireeem

pa sto sijo????
jesi videla ti nekada anu uzivo?? :afro:
jeste, i bilo je jako kriticno.... affraid affraid umireeem

Wink Wink Wink
[Vrh] Go down
Lightbulb

Lightbulb


Broj postova : 9475
Join date : 11.06.2009
Age : 36
Lokacija : paralelna dimenzija

Najava nastupa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Najava nastupa   Najava nastupa - Page 3 I_icon_minitimečet kol 06, 2009 12:36 am

jesam na koncertu u sc. iz daleka. zamalo aritmiju da dobijem umireeem
i jednom onaj put na ušću i to na dve sekunde bukvalno... eto.. zelenko
[Vrh] Go down
Mina

Mina


Broj postova : 3173
Join date : 16.06.2009
Age : 29
Lokacija : Beograd :)

Najava nastupa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Najava nastupa   Najava nastupa - Page 3 I_icon_minitimečet kol 06, 2009 12:50 am

umireeem umireeem umireeem umireeem umireeem umireeem umireeem umireeem

pa onda ti je ovo prava prilika nemoj nikako da je propustis!! Smile

bice super znam...i ja svaki put kad je vidim samo sto se ne srusim..obrnem i tako to...ali kad si pored nje slikas se, ja ne znam sta cu od srece!!! Very Happy nema sanse da ti se ista desi..a kad je jos i slisas i na pola metra je od tebe... Shocked
iako sam je ja videla 6,7 puta nije mi lako svaki sledeci put... whistle
[Vrh] Go down
Boojan

Boojan


Broj postova : 119
Join date : 05.08.2009
Age : 32

Najava nastupa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Najava nastupa   Najava nastupa - Page 3 I_icon_minitimečet kol 06, 2009 3:33 pm

Lightbulb je napisao/la:
da ova subota 14:55
ima li neko tv karticu da snimi??
Imam ja snimicu SIGURNO SmileSmileSmile
Sada sam se na kraj ukljucio ... tako da imam samo kraj SmileSmileSmile
[Vrh] Go down
Anci_BG
Admin
Anci_BG


Broj postova : 1057
Join date : 10.06.2009
Age : 36

Najava nastupa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Najava nastupa   Najava nastupa - Page 3 I_icon_minitimepet kol 07, 2009 4:36 pm

Off-ujete... gr
[Vrh] Go down
Lightbulb

Lightbulb


Broj postova : 9475
Join date : 11.06.2009
Age : 36
Lokacija : paralelna dimenzija

Najava nastupa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Najava nastupa   Najava nastupa - Page 3 I_icon_minitimeuto kol 11, 2009 8:13 pm

Rolling Eyes aj da se vratimo onda na temu

Operacija otkazana
VEČERAŠNJI KONCERT U PODGORICI NEĆE BITI ODRŽAN, U NIKŠIĆU 15. AVGUSTA

Koncert učesnika rijaliti šoua “Operacija Trijumf”, koji je trebalo da bude održan večeras u Podgorici, otkazan je, kako kažu iz produkcijske kuće “Emotion”, iz opravdanih razloga. Prema riječima Marinele Kvapil, koncert je odgođen zbog “vremenskih” neprilika.
- Mislili smo da će kiša, koja je nedavno padala trajati duže, pa smo sve nastupe pomjerili. Koncert koji je trebao da se održi u Nikšiću 13. avgusta, zakazan je ponovo dva dana kasnije u lokalu “Bedem” sa početkom u 22 časa, uz ulaz od pet eura- kazala je za “Vijesti” Kvapil, demantujući da je podgorički koncert otkazan zbog slabog interesovanja:
- Dokazali smo da vrijedimo i da je velika posjećenost prije dva mjeseca kada smo imali koncert na istom mjestu. Koncert u Podgorici ćemo organizovati čim budemo imali vremena, a to će svakako biti prije nastupa u beogradskom Sava centru, 23. oktobra. Poslije koncerta u Nikšiću idemo za BiH, gdje ćemo ostati neko vrijeme, a zatim su na programu pripreme za Srbiju - rekla je Kvapil, dodajući:
- Od septembra ćemo podvući i odlučiti sa kojim učesnicima “Operacije Trijumf” ćemo nastaviti saradnju i snimiti im album, odnosno u koga ima smisla ulagati.
Kvapil je rekla da će u septembru izaći kompilacija sa novim pjesmama učesnika Operacije, a na pitanje da li će među njima biti pjesama Nine Petković, nije mogla da potvrdi.
- Za sada se biraju pjesme. Nina ima numeru sa kojom je pobijedila na Pjesmi Mediterana, pa je moguće da se ona nađe na kompilaciji, a možda dobije i novi aranžman - kaže ona.


http://www.vijesti.co.me/index.php?id=312861
[Vrh] Go down
marko_garfield

marko_garfield


Broj postova : 3794
Join date : 10.06.2009
Age : 32
Lokacija : Belgrade, Serbia :)

Najava nastupa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Najava nastupa   Najava nastupa - Page 3 I_icon_minitimepon kol 17, 2009 1:24 am

E ova ku**a od Marinele me mnooogo iritira...

Ali necemo o tome...

23.oktobar!! Smile Smile Beograad Smile Smile Smile

bravoo

Hocemo da se okupljamo mi Bebici recimo 25. oktobra? Smile
[Vrh] Go down
Lightbulb

Lightbulb


Broj postova : 9475
Join date : 11.06.2009
Age : 36
Lokacija : paralelna dimenzija

Najava nastupa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Najava nastupa   Najava nastupa - Page 3 I_icon_minitimečet kol 20, 2009 2:15 am

Po prvi put u Beogradu biće organizovan sajam vrtića "Najbolje za moje dete".
Sajam će se održati 22. i 23. avgusta 2009. godine, od 10 do 20h na otvorenom prostoru beogradskog izletišta Košutnjak, ulica Kneza Višeslava 72 (prostor između zgrade radija S i hotela Trim).
Sajam će svojim nastupom otvoriti učesnici Operacije Trijumf, a zatvoriće ga Jelena Tomašević. Na štandu radija S naši gosti će biti mnogobrojne muzičke zvezde poput Alekdandre Radović, Sergeja Ćetković, grupe Van Gogh, Željka Vasića...


http://www.smedia.rs/sajam/index.php/main/display/28/naslov/Info

koji studenti i kada tačno nastupaju - ne piše. nadam se da će da bude i Ana, ako neko sazna neka javi. i ko može neka ide Wink
[Vrh] Go down
Trzalica-

Trzalica-


Broj postova : 397
Join date : 10.06.2009
Age : 37
Lokacija : Beograd

Najava nastupa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Najava nastupa   Najava nastupa - Page 3 I_icon_minitimečet kol 20, 2009 1:11 pm

affraid Sergej Cetkovic!!! :cheers: videcu da se nekako stvorim tamo! zelenko whistle
[Vrh] Go down
Lightbulb

Lightbulb


Broj postova : 9475
Join date : 11.06.2009
Age : 36
Lokacija : paralelna dimenzija

Najava nastupa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Najava nastupa   Najava nastupa - Page 3 I_icon_minitimečet kol 20, 2009 2:55 pm

bahahahahah umireeem trzo, nađi i neko dete usput da ga upišeš u vrtić
možda bi neko ciganče htelo ako mu platiš Wink
[Vrh] Go down
Trzalica-

Trzalica-


Broj postova : 397
Join date : 10.06.2009
Age : 37
Lokacija : Beograd

Najava nastupa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Najava nastupa   Najava nastupa - Page 3 I_icon_minitimepet kol 21, 2009 12:15 am

ima trza malu sestru! :afro: zelenko
ali radim popodne, tako da... necu dzabe da cimam dete! cheesy cheesy
[Vrh] Go down
sicky

sicky


Broj postova : 10481
Join date : 10.06.2009
Age : 32
Lokacija : ispod kisobrana

Najava nastupa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Najava nastupa   Najava nastupa - Page 3 I_icon_minitimeuto ruj 01, 2009 12:19 pm

Oproštajni koncert studenata OT
Utorak, 1. septembar 2009. 10:37

Nekadašnji studenti Operacije trijumf održaće oproštajni koncert u Centru "Sava" 23. oktobra, nakon kojeg će mladi muzičari nastaviti solo karijere.

"Teško da ćemo ih ikad više videti zajedno u tolikom broju. Nakon fenomenalnih koncerata u Centru 'Sava' kada su na početku karijere uspeli da dva puta napune salu, red je da na ovaj način uđu u samostalne karijere. Nadam se da ćemo uspeti da ponovimo atmosferu sa prethodnih koncerata", rekao je Goran Stamenović, čelni čovek producentske kuće Emotion za "Blic", i objasnio šta će se dalje dešavati sa studentima.

"Svaki student je potpisao petogodišnje ugovore sa vlasnikom licence i nama kao producentima. Svuda u svetu je to normalno i niko nikome neće toliko uložiti u popularnost i znanje, a da to posle ne naplati. Oni će moći da nađu nekoga ko će im izdati album, ili voditi karijere i taj princip takođe važi u svetu. U poslednjih godinu dana smo dosta ulagali u sve njih i imali su priliku da se nametnu. U međuvremenu smo osnovali izdavačku kuću Melody Music i Showmaster. Mi ćemo određenim studentima za koje procenimo da nam se ulaganje može isplatiti, ponuditi menadžersko-izdavačke ugovore kao što smo uradili sa Natašom Bekvalac".

U međuvremenu, u pripremi su SPOTOVI za Anu Bebić, uskoro će početi snimanje spota za pesmu Igora Cukrova "Mjesečar", OT bend će uraditi spot za pesmu sa Karolinom Gočevom, Aleksandar Belov u Makedoniji radi na albumu, dok će se pobedniku Adnanu Babajiću uskoro uraditi album.

"Ako sve bude išlo po planu, Adnanov album će izaći za mesec dana, ali dok ne budemo skroz zadovoljni nećemo ga izdati. Tonči i Brega su krenuli da rade na pesmi i imamo demo verziju", rekao je Stamenković i otkrio da je kuća Šoumaster već ugovorila desetak koncerata među kojima i koncert Nataše Bekvalac, kao i da se radi na dovođenju velikih svetskih imena u Srbiju.

(MONDO)

http://www.mtsmondo.com/entertainment/music/text.php?vest=145528
[Vrh] Go down
filip_makedonac

filip_makedonac


Broj postova : 9269
Join date : 10.06.2009
Age : 33
Lokacija : izmedzu

Najava nastupa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Najava nastupa   Najava nastupa - Page 3 I_icon_minitimeuto ruj 01, 2009 1:26 pm

spotovi
znaci mnozina? Rolling Eyes
kako i da je, super bravoo bravoo bravoo bravoo ziveli ziveli ziveli
emotion dogovoreno dogovoreno
[Vrh] Go down
Sponsored content





Najava nastupa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Najava nastupa   Najava nastupa - Page 3 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Najava nastupa
[Vrh] 
Stranica 3 / 13.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ana Bebic Official Forum :: Ana Bebić :: Ana Bebić Nastupi & Gostovanja-
Forum(o)Bir: